Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

2.6.2013

Dnes noví majitelé přijeli pro Bertíka. Začíná nám být smutno, protože nám zbyl poslední pejsek Bony. Bertíku, měj se v Opavě jak jen nejlépe to půjde.


1.6.2013

Dnes si panička přijela pro Borinku,jedinou naši fenečku. Přejeme jí také jen to nejlepší v daleké Itálii

31.5.2013
Dnes ráno nás opustilo první štěňátko, nakonec to byl posledni nezadaný pejsek Baddy. Přejeme mu hodně zdraví, hodnou paničku a dlouhý šťastný život.

25.5.2013
Čas běží a štěňátka stále více rostou a rostou. Učí se novám věcem a kde co můžou, tak ochutnají.
Stále ještě máme volného zeleného, takže kdo má zájem, hlaste se :-) Koukněte se jak roste a jak se mu daří.

12.5.2013
O víkendu jsem začali již štěňátka přikrmovat, Karinka by byla na roztrhání. Ihned věděla co se s novým papáníčkem dělá :-) Žádné rozpaky a upejpání. Teď budou ještě více sílet a růst. Dělají veliké pokroky ve stabilitě tak jsem jim také připravili venkovní výběh. Ihned se dala na prozkoumávání nových prostor, v pátek bylo pěkně tak si to náramně užívala. Každý den je tam bereme alepsoň na chvíli i když počasí nám zrovna nepřeje.

5.5.2013

Štěňátka přibývají na váze a daří se jim náram. Zoubky mají jako jehličky a začínají si to uvědomovat. Občas už stiknou tak, že malé zoubky projedou do kůže prstu nebo Karinky :-) Už si dokáží několik minut hrát, ale po hře všichni jak napovel usínají. Opravdu jsou roztomilí.

27.4.2013
Štěnátkům se prořezaly první zoubky. Také už zlepšila koordinaci pohybů, takže jsem museli o něco zvýšit jejich dosavadní umístění. Jsou nádherní a začíná s nimi být legrace :-)

22.4.2013
O víkendu všechna 4 štěňátka začala vidět, Jsou to zatím malinkaté škvírky, ale i to jsou pokroky. Zatím se zdokonalila v hltání a vysávání mléka. Rostou jak diví. Jsou to pěkné kuličky, rozhodně nestrádají. Zatím máme zamluvené pejska a fenečku, ještě jsou tedy volní dva pejsci. Brzy doplním aktuální foto.


16.4.2013
Dnes je tomu právě týden, se štěňátka narodila. Daří se jim velmi dobře a mají se k světu. Dnes proběhlo orientační vážení a cvalíci se mají opravdu náramně. Mají více jak dvojnásobek porodní váhy. Karinka jim dává maximum péče a dobrého mlíčka :-) Nejlehčí je stále fenečka-růžová, která váží 1120 g, modrej a zelenej mají shodně 1220g a červenej má 1200 g.

9.4.2013
Máme pro vás krásnou novinu, narodila se nám 4 zdravá a krásná štěňátka. Všichni jsou to už od narození pěkní cvalíci a ihned věděli odkud teče mlíčko :-) Nejdříve se narodil pejsek v 5:52, vážil 550g, další v 7:35 vážil dokonce 560g, pak vytoužená fenečka v 10:50 a vážila 480g, třetí pejsek pak v 14:30 a vážil 540g.
Starostlivá Karinka je všechny hned očistila a dala jim teplé mléčko. Stará se o ně a ač byl porod dlouhý, má je nejradši na světě. Přejeme všem hlavně zdraví, Karince brzké nabytí síly a hodně nervů ve výchově nové smečky. Brzy připojíme první fotečky.

8.4.2013
Jsme plní očekávání, Karinka se dnes už chová jinak, tak myslíme, že rodit by se mohlo dnes, možná v noci. Už se nemůžeme dočkat :-)

21.3.2013
Pro jistotu jsme byli dnes na SONU podívat se na prcky, zda je vše v pořádku. Je to krása vidět jak rychle rostou :-) Už jsou vidět pohyby, tlukot srdíčka, páteř atd. Karinka se kulatí a náramně ji chutná. Za nějakých 16-18 dní by mohli být na světě.

2.3.2013
Plní očekávání jsme byli na SONU. Hurá!!! Paní doktorka zatím viděla 3 štěňátka, ale dívala se do jedné části, uvidíme, jak se bude vše vyvíjet a kolik nakonec malých šediváčků bude. Přejme tedy Karince hlavně zdraví.


5.2.2013
Tak i na podruhé se krytí velmi vydařilo. Počasí nebylo takové jako v neděli, ale milencům to evidentně nevadilo
. Už se nemůžeme dočkat, jak dopadne za necelý měsíc SONO.

3.2.1013
Dnes jsme byli poprvé s Karinkou krýt v Brně. Vše probíhalo velmi dobře i když terén - rozblácené pole to zrovna nepodporoval. Oba milenci však byli moc šikovní a příroda si rychle poradila :-) V úterý, tedy za dva dny, si to zopakujeme.

25.1.2013
Karinka začala hárat zhruba za týden a něco pojedeme do Brna za jejím novým ženichem, snad si padnou do oka a krytí se zadaří.

17.12.2012
Byl nám schválen pes na krytí. Jeho jméno je Asher Agamysh  a je z Brna. Pojedeme tedy krýt do stejného města jako při prvním krytí. Snad bude také všechno dobré.
Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma
Editace stránek

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (962 | 32%)
Ne (971 | 33%)
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one